Browse By

13.10.2016 Sertap Erener – Kendime Yeni Bir Ben Lazım

Her sabah uyandığımda kafamın içinde çalan farklı bir şarkı oluyor. Bazen sık dinlediğim bir tanesi olurken bazen uzun süredir hiç dinlemediğim ya da çok hoşlanmadığım bir tanesi olabiliyor. Bunu ilk anneme söylediğimde deli olduğumu düşünmüştü, ama biliyorum her güne farklı bir şarkısı olan çok fazla insan var =)

Müzik hayatımızda oldukça büyük bir yere sahip, bazıları söz yazarken bazıları beste yapıyor ama hemen hemen hepimiz müzik dinlemeyi seviyoruz. Tabii ki dinlediğimiz parçalar günden güne ya da ruh halimize göre değişebiliyor, ya da kimi melodiyi dinlemeyi severken kimi sözlere kulak veriyor. Mesela ben her zaman sözlerini sevdiğim parçaları listeme eklemişimdir. Bu yüzden listemde farklı türlerde fazlaca şarkı bulunuyor. Sessizlikten çok hoşlanmıyorum bu yüzden sürekli müzik açık bir şekilde yaşıyorum diyebilirim, bu yazıyı yazarken de olduğu gibi, ve müziğin insanları birleştiren ufak bir nokta olduğunu düşünüyorum bu yüzden her gün için listemden bir parçayı çok fazla olmasa da siz okuyucularımla paylaşmaya karar verdim, umarım biraz da olsa farklı renkler görmenize yardımcı olur.

 

sertaperenerkybbl

 

Bugün için iyi bir başlangıç olması dileğiyle 2000 yılında çıkmış olan, küçükken çok sevdiğim Sertap Erener’in “Kendime Yeni Bir Ben Lazım” şarkısına karar verdim. Umarım tüm zorlukların ardından onun da söylediği gibi yeni bir biz yaratabiliriz.

13.10.2016 Sertap Erener – Kendime Yeni Bir Ben Lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir